Sprawdź, jak wygląda

oferta,

którą przygotowaliśmy

Nasza

pasja to praca z dziećmi.

W naszej ofercie znajduje się szereg zajęć dodatkowych – nauka języka angielskiego, zajęcia taneczne, muzyczne, sportowe. Ilość i czas trwania zajęć są zależne od wieku i możliwości rozwojowych dzieci.

My

i nasza misja.

W naszym przedszkolu szczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowego rozwoju dziecka. Zatrudniamy szereg specjalistów przygotowanych do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Każda grupa jest prowadzona przez dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego, bądź nauczyciela przedszkolnego i nauczyciela współorganizującego (czyli pedagoga) lub pomocy nauczyciela (osoby w trakcie studiów pedagogicznych). Pracę nauczycieli  wspierają specjaliści: psycholodzy, pedagodzy specjalni, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej, fizjoterapeuta.

Doświadczona Kadra

Nasz zespół pedagogiczny to grupa pasjonatów, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.

Nauka Przez Zabawę

Używamy innowacyjnych i kreatywnych metod nauczania, które angażują dzieci i inspirują do odkrywania świata.

Bezpieczna Przestrzeń

Stworzyliśmy przyjazne i bezpieczne środowisko, w którym maluchy mogą swobodnie się rozwijać.
Learn more

co możemy zaoferować Twojemu dziecku?

Element oferty

Tutaj każde dziecko może odkrywać, rozwijać swoje pasje i budować podstawy do dalszego sukcesu.

Lorem ipsum
Classroom kindergarten play preschooler preschool school paper

Wszechstronny Rozwój Dziecka

Nasz program edukacyjny skupia się na wszechstronnym rozwoju dziecka, obejmującym aspekty poznawcze, emocjonalne i społeczne. Stawiamy na rozwijanie pasji, ciekawości oraz umiejętności, które przygotują maluchy do przyszłych wyzwań.

Edukacja - Wspólna Droga

Jesteśmy przekonani, że edukacja to wspólne wysiłki nauczycieli, rodziców i dzieci. Tworzymy partnerskie relacje z rodzicami, aby razem dbać o najlepszy rozwój maluchów. Regularnie organizujemy spotkania, warsztaty i wydarzenia, które integrują naszą przedszkolną społeczność.

Profile view of a group of preschool students raising their hands and trying to participate at school