Kontakt – Chatka Puchatka

Jeśli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym przedszkolu, zachęcamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Niepubliczne Przedszkole Językowe Chatka Puchatka Anna Olejnik
ul. Królowej Elżbiety 1
58-160 Świebodzice
NIP 886 274 65 81
Regon 02087429

Dyrektor Anna Olejnik tel. 601361177
Wicedyrektor Paweł Olejnik tel. 668033912
Sekretariat tel. 570442377

Oddział I
ul. Królowej Elżbiety 93b
tel. 697 322 377


Oddział II
ul. Chrobrego 8
tel. 790 442 377

Oddział III
ul. Królowej Elżbiety 1
tel. 883 422 377

Uczęszczanie dziecka do przedszkola przynosi wiele korzyści, takich jak rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych. Dziecko uczy się współpracy z rówieśnikami, radzenia sobie w grupie oraz zdobywa podstawowe umiejętności potrzebne do szkoły.

W naszym przedszkolu oferujemy różnorodne aktywności i zajęcia dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. W programie znajdują się zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, zabawy dydaktyczne oraz czas na swobodną zabawę na świeżym powietrzu.

Bezpieczeństwo i komfort dzieci są naszym priorytetem. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony, aby zapewnić opiekę i nadzór nad dziećmi. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenia w pomieszczeniach oraz na placu zabaw. Regularnie przeprowadzamy kontrole i utrzymujemy wysoki standard higieny.

Nasze przedszkole opiera się na podejściu holistycznym, kładącym nacisk na wszechstronny rozwój dziecka. Staramy się dostosowywać metody nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, rozwijając jego umiejętności poznawcze, emocjonalne, społeczne i fizyczne w przyjaznym i wspierającym środowisku.