O nas – Chatka Puchatka

Godziny otwarcia 6:30- 17:00

Grupy w roku szkolnym 2023/24
– Kubusie
– Maleństwa

Odtwórz wideo

Nasza historia

Przedszkole Chatka Puchatka powstało 20 lutego 2014r. Rozpoczęliśmy naszą podróż z misją stworzenia miejsca, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności i pasje. Z każdym krokiem przekształcaliśmy się w przedszkole, które teraz jest dumne z bogatej tradycji edukacyjnej i troski o każde dziecko. Nasza historia to historia sukcesu naszych wychowanków i zespołu pedagogicznego, którzy tworzą naszą przedszkolną rodzinę.

Dzieci

Dzieci to serce naszego przedszkola. Dążymy do tego, aby każde dziecko czuło się tu wyjątkowe i cenione. Nasza praca opiera się na indywidualnym podejściu do każdego malucha, rozpoznawaniu ich potrzeb i wspieraniu ich w odkrywaniu świata.

Dajemy dzieciom przestrzeń do kreatywności, samodzielności i poznawania otaczającego ich świata. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie ich do nauki, ale także do życia, kształtując ich wartości, umiejętności społeczne i pasje.

top-view-non-binary-kids-playing-with-colorful-game
The hands of the child who smeared on the gray background.

Społeczność

W naszym przedszkolu tworzymy niepowtarzalną społeczność, opartą na współpracy, zrozumieniu i wsparciu. Rodzice, pracownicy i dzieci tworzą razem atmosferę, w której każdy może się rozwijać i wzrastać.

Nasza społeczność to więcej niż tylko placówka edukacyjna – to miejsce, gdzie dzielimy się radościami, wyzwaniami i sukcesami. Razem tworzymy przyjazne i inspirujące środowisko, które wpływa na pozytywny rozwój każdego uczestnika.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka są dla nas najważniejsze. W naszym przedszkolu kładziemy ogromny nacisk na zapewnienie środowiska, w którym maluchy mogą rozwijać się w spokoju i zdrowiu. Posiadamy rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, które obejmują zarówno fizyczne środki ochrony, jak i dbałość o higienę. Dzięki naszemu zaangażowaniu, Twoje dziecko może bezpiecznie odkrywać, uczyć się i cieszyć się każdym dniem spędzonym w naszym przedszkolu.

Lovely children laying on multicolor canopy in circle. Team building game for daycare children in colorful t-shirts. Top view kids on wooden floor.