Odkryj

magiczny świat

naszego przedszkola

To

więcej niż przedszkole - Twoje dziecko w najlepszych rękach

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole to nie tylko miejsce, w którym dzieci spędzają czas. To przestrzeń pełna troski, wsparcia i fascynującej edukacji. Nasza misja to zapewnienie Twojemu dziecku najlepszego startu w życie poprzez kreatywne metody nauki, bezpieczne środowisko i troskliwy zespół pedagogiczny. Tutaj każde dziecko może odkrywać, rozwijać swoje pasje i budować podstawy do dalszego sukcesu.

Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next
Dzieci

liczą się dla nas najbardziej.

Przyjdź

i poznaj nas na żywo.

To doskonała okazja, abyś mógł/a przekonać się osobiście, jak dbamy o rozwój i szczęście Twojego dziecka. Podczas wizyty dowiesz się, jak tworzymy inspirujące środowisko edukacyjne, poznasz nasz zespół wykwalifikowanych pedagogów oraz zobaczysz różnorodne zajęcia, które stwarzają niepowtarzalne doświadczenia dla maluchów.

ul. Królowej Elżbiety 1,
58-160 Świebodzice